قیمت کالاها :

قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کننده گان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام می شوند بروز میشوند .
فروشگاه تاری حساسیت خاصی در بروز نگهداری قیمت ها دارد و با استفاده از مکانیزم های کنترلی سعی در از بین بردن خطاهای انسانی در این زمینه دارد .
با تمام این پیش بینی ها اگر مواردی از اینگونه اشتباه ها پیش آید و فروشگاه متوجه شود که این اشتباه باعث ضرر رساندن به خریدار شده است، در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت مالی وارده به خریدار اقدام می کند

در مواردی که کالا دارای تخفیف باشد، مبلغ تخفیف بوضوح در مشخصات کالا درج گردیده است. در تمام موارد قیمت اعلام شده  
نهایی می باشد
با توجه به اینکه قیمت یک کالا در هر زمانی ممکن است تغییر کند، قیمت مندرج در سفارش خریدار معیار پرداخت آن سفارش می باشد

قیمت های مندرج در صورت حساب از تاریخ صدور آن به مدت سه روز معتبر می باشند

در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و ... به مبلغ کالاها اضافه نمیشود .

انجام سفارش :

بعد از ثبت سفارش پایانه رایانه‌ای فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ارسال می‌دارد و در ساعات اداری (8 صبح تا 5 بعداز ظهر) حداکثر پس از 10 دقیقه، کارشناسان فروشگاه تاری جهت تأیید سفارش و هماهنگی برای ارسال کالا، با شما تماس خواهند گرفت .
*
چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد، با شما تماس گرفته خواهد شد .
وضعیت هر سفارش میتواند یکی از این موارد باشد: باز، در حال انجام، پرداخت شده، تاخیری، کنسل شده، تحویل به حمل و نقل، به انجام رسیده و ..... باشد، که در قسمت پیگیری سفارشات قابل روئیت می باشد.

نحوه پرداخت وجه :

خریداران محترم در شهر تبریز پس از تحویل کالا در محل مورد نظرشان وجه سفارش را بصورت نقدی و یا از طریق پایانه های سیار همراه کارشناس فروش پرداخت می‌نمایند .

از آنجائیکه تحویل کالا در خارج از شهر تبریز توسط خدمات پستی / باربری انجام می‌پذیرد، پرداخت وجه بصورت واریز به حساب قبل از ارسال کالا می‌باشد .
کارت بانک ملی به شماره حساب: 0205466303000
شماره کارت: 6037-9911-2389-2386
شماره شبا: 0170 0000 0020 5466 3030 00

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 23542354 تماس بگیرید.
حمل و تحویل کالا :

تبریز :
حمل و تحویل کالا براساس هماهنگی انجام شده با خریداران محترم در شهر تبریز توسط کارشناسان فروش تاری انجام می‌پذیرد.
در هنگام تحویل کالا دو نسخه چاپی از صورتحساب که دارای امضا و مهر تاری است، تحویل خریدار می گردد. خریدار نسخه متعلق به تاری را امضا و تحویل کارشناس فروش تاری میدهد. این امضا به منزله تحویل گرفتن صحیح و سالم کالاهای سفارش می باشد

سایر نقاط کشور :
حمل و تحویل کالا در سایر شهرهای کشور با توجه به مقصد و یا نوع کالا از طریق تیپاکس، پست پیشتاز یا باربری می‌باشد. روش ارسال و شماره رهگیری محموله ارسالی بعد از تحویل به شرکت پست مربوطه، توسط ایمیل برای مشتری ارسال میشود.
تاییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف شرکت های پست، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد

کالا(های) خریداری شده حداکثر تا سه روز کاری به شرط باز نشدن بسته بندی اصلی قابل برگشت خواهند بود. برگشت کالا در تبریز توسط کارشناسان فروش تاری و در سایر نقاط کشور از همان روش ارسال اولیه صورت می گیرد. فروشگاه تاری در همان زمان نسبت به تسویه حساب با مشتری اقدام می کند و هزینه حمل برگشت کالا بر عهده تاری می باشد .

خدمات پس از فروش :
تمامی کالاهای فروخته شده توسط تاری شامل خدمات پس از فروش تامین کننده کالا که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و ... همراه محصول موجود است می باشند. موارد خاص در نام کالا و یا صفحه مشخصات کالا بوضوح توضیح داده شده است .